Heeft u vragen over het onderhoud van de panelen?
Het is vanaf eind mei mogelijk dat jij onze post digitaal ontvangt. En als je dat liever hebt, kun je onze brieven gewoon in een envelop op jouw huisadres blijven ontvangen.
Met de gemeente Roerdalen hebben we een intentieovereenkomst gesloten over de bouw van tien huurwoningen in de wijk Holsterveld in Vlodrop. Inmiddels zijn wij gestart met de verhuur van de woningen. Reageren is niet meer mogelijk!
Op de locatie Wouterstraat in America bouwen wij 11 gezinswoningen en 6 levensloopbestendige woningen. De gezinswoningen hebben 3 slaapkamers en de levensloopbestendige woningen hebben 2 slaapkamers.
Alle woningen zijn inmiddels verhuurd. In de loop van 2025 verwachten we de nieuwe bewoners welkom te kunnen heten.
Op de Prins Bernhardstraat in Venray bouwt Bouwmij Janssen voor ons 21 appartementen en 4 woningen. De 4 woningen zullen naar verwachting medio juni 2025 opgeleverd worden en de appartementen in het najaar van 2025.
De 4 woningen en de appartementen zijn inmiddels verhuurd.
Aan de Europalaan Centrum in Herkenbosch gaan we 15 sociale huurwoningen voor starters en senioren bouwen. Medio mei start de verhuur via thuisinlimburg.nl.
In het hart van de wijk Donderberg op het braakliggende terrein aan de Kasteel Hornstraat en Donderbergweg (tegenover het winkelcentrum) ontwikkelen twee zorgondernemers, ondersteund door Proteion, samen met Wonen Limburg een uniek zorgconcept. Op de kavel komt het kleinschalig woonzorgcentrum ‘Donderhof’ waar plaats is voor 30 mensen met een intensieve zorgvraag en 16 appartementen in het sociale huursegment.
Alle appartementen zijn inmiddels verhuurd.