1412 resultaten voor ‘’

  • Jaaroverzicht 2018 06 september 2019

    Ons complete jaarverslag is een behoorlijk boekwerk. Daarom hebben we de hoogtepunten eruit gelicht en overzichtelijk weergegeven. In een paar minuten bent u weer helemaal bij!

  • Brandveiligheid: daar red je levens mee 25 april 2022

    Wonen Limburg wil dat bewoners zich prettig voelen in hun woonomgeving. Het ‘thuisgevoel’ noemen we dat. De basis voor dit thuisgevoel is een gevoel van veiligheid.

  • Wonen Limburg koopt 27 woningen in Roerdelta pdf, 71kB
  • Bewoners Wonen Limburg aan de slag met Waterklaar 14 september 2017

    Klimaatverandering zorgt tegenwoordig voor steeds meer uitersten. Waterschappen en gemeenten nemen maatregelen om wateroverlast en droogte in de omgeving te voorkomen. Maar dit is niet voldoende om het waterprobleem blijvend op te lossen. Alleen met de hulp van bewoners kan het verschil worden gemaakt. Naast de extreme regenval ontstaat er namelijk ook meer wateroverlast door de toename van de hoeveelheid bebouwing en verharding in tuinen. Hierdoor stroomt er meer regenwater rechtstreeks het riool in. Dat is jammer, want met dit zogenoemde hemelwater valt veel te doen. Afkoppelen van het riool is de methode om dit water in gebruik te nemen. Het project Waterklaar stimuleert deze methode. En Wonen Limburg doet als corporatie mee aan dit project.

  • Geertenhof in Weert 27 september 2021

    Met een prachtig filmpje lieten de bewoners zien waarom zij trots en blij zijn om te wonen in de Geertenhof.

  • WLIM_MAGAZINE_45_NOUT_PAGES pdf, 2MB
  • Mijn gegevens

    Hieronder staan de gegevens zoals u bij ons geregistreerd bent. Uw naam en geboortedatum kunt u niet online aanpassen. Zijn deze onjuist? Geef dan de juiste gegevens door aan post@wonenlimburg.nl of bel ons WoonAdviesTeam via 088 - 3850800.

    De contactgegevens kunt u wijzigen door op 'wijzigen' te klikken.

  • In de buurt van de overwegingsgroep pdf, 2MB
  • Brochure De Afhang (40 woningen), Horst pdf, 9MB
  • Ruim 3.500 huurdaken voorzien van zonnepanelen 24 september 2018

    In juni 2015 werd het startsein gegeven voor het driejarig samenwerkingsproject van 10 Limburgse woningcorporaties: Zonnig-Limburg. Het doel was om minimaal 3.000 huurdaken te voorzien van zonnepanelen. De drie jaar zijn inmiddels voorbij en het doel is ruimschoots behaald. In totaal zijn er ca. 28.000 zonnepanelen gelegd.

Verfijn uw zoekopdracht

Publicatiedatum

Sorteren op

Resultaten per pagina

Uitgelicht

Zoeken